Dětská elektrická čtyřkolka ATV zelená
Codice: R-BDM0906.ZIEProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Dětská elektrická čtyřkolka pro děti je skvělým způsobem, jak uvítat děti do světa motorových vozidel. Elektrické čtyřkolky nabízí spoustu zábavy ať už při rodinných procházkách nebo trávení času na zahradě. Dítě se díky ježdění naučí řídit a zlepšuje motorické schopnosti. Čtyřkolka jezdí dopředu i dozadu a má možnost zrychlení. Kola jsou měkká EVA. Sedadlo je velmi pohodlné, ergonomicky tvarované, a tak dítě bude rádo usedat znovu za volant čtyřkolky. Dále má čtyřkolka LED osvětlení. Čtyřkolka je certifikována evropským označením bezpečnosti CE a je vhodná pro děti od 3 let.
Vlastnosti a funkce:
- jednomístné sedadlo
- MP3 přehrávač s USB vstupem
- vstup pro MP3 z USB
- 4 tlumiče
- rádio FM
- pěnová kola
- 2 přední světla
- 2 zadní světla svítící po zapnutí čtyřkolky
- pod světlená přístrojová deska
- indikace nabíjení baterie
- součástí balení čtyřkolky je i nabíječka
Technické parametry:
- počet míst: 1
- baterie: 1x12V 7AH
- doba nabíjení el. baterie: 8 - 10 hod
- minimální doba jízdy: 1 - 2 hod. (v závislosti na způsobu jízdy a druhu terénu)
- motor: 2x45 W
- rychlostní stupně: 2 vpřed + 1 vzad
- rychlost (km/h): 2,5 - 6 km/h
- maximální stoupání: 10%
- maximální nosnost: 30 kg
- vhodný terén: Pevný i nezpevněný (tráva)
- rozměry vozítka (D x V x Š): 100x74x65 cm
- průměr kol: 34 cm
- délka sedadla: 22 cm
- záruka: 24 měsíců
- certifikace: Certifikát CE, splňuje směrnice EU
- rozměry balení: 109x65x41 cm
- hmotnost balení: 25Kg
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Quad elettrici per bambini |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | PA.BDM0906.ZIE |
| Colore Colore: | verde |
| Batteria: | 12V 7Ah |
| motore: | 2x45W |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Pro větší děti, Per ragazzi |
| Dimensione ruote: | 34 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Cinture di sicurezza: | NO |
| Bluetooth: | NO |
| Telecomando: | NO |
| Lunghezza: | 102 cm |
| Tempo di percorrenza: | fino a 90 minuti |
| Tempo di ricarica: | 8 - 10 ore |
| Superficie consigliata: | Fuoristrada |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Tipo di ruote: | Pannoso EVA |
| Luci LED funzionanti: | anteriore, Posteriore |
| Peso: | 20,3 kg |
| Pannello musicale: | Sì |
| Musica integrata: | Sì |
| Capacità dei posti a sedere: | Monoposto |
| Clacson: | Sì |
| Laccato: | NO |
| Display LCD: | NO |
| Materiale del sedile: | Eco pelle |
| Portata massima: | 30 kg |
| MP3: | Sì |
| Tensione della batteria: | 12V |
| Contenuto della confezione: | caricabatterie, Batteria |
| Sospensione delle ruote: | Sì |
| Apertura delle porte: | NO |
| Apertura del cofano: | NO |
| Partenza fluida: | Sì |
| Numero di velocità: | 2 |
| Cambio di velocità: | Veloce, Lento |
| Radio: | Sì |
| Dimensioni della confezione: | 109 x 65 x 41 cm |
| Rychlost: | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Scheda SD: | Sì |
| Avviamento con chiave: | NO |
| Šířka: | 65 cm |
| Larghezza del sedile: | 21 cm |
| Traccia di azionamento: | 2x2 |
| Tipo di veicolo: | Quad |
| Indicatore di capacità della batteria: | NO |
| Ingresso USB: | Sì |
| Potenza del motore: | 90W |
| Altezza: | 73 cm |
| Suono di avviamento: | Sì |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
