Camion dei pompieri con rimorchio per i più piccoli con luci e suoni Fire Truck Transport
Codice: S-98-330AProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Giocattolo ideale per i bambini che ammirano i pompieri e la loro attrezzatura. Grazie all'ampia dotazione, i piccoli soccorritori possono organizzare il proprio intervento in caso di incendio, incidente stradale o operazione di salvataggio. Sviluppa magnificamente l'immaginazione, la coordinazione e il gioco di squadra.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto, aerei, navi |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724006701 |
| Colore Colore: | rossa |
| Model: | auto dei pompieri |
| Určení: | Per ragazzi, Per i più piccoli |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 28,5 cm |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6 |
| Motivo: | Vigili del fuoco |
| Batterie necessarie: | 3xAG13 |
| Dimensioni della confezione: | 33 cm x 23 cm x 16 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Caratteristiche: | Zvukové efekty, Effetti luminosi |
| Altezza: | 10,5 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
