Aereo 1:16 effetti luminosi e sonori bianco + 2 macchinine MT1288
Codice: MT1288Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Aereo in scala 1:16, che affascinerà tutti i piccoli piloti e viaggiatori. Il modello è dotato di pulsanti colorati, che attivano suoni e luci lampeggianti, rendendo il gioco ancora più realistico. Grazie alla funzione di volo libero, l'aereo si muove facilmente in avanti. Nella confezione troverete anche due macchinine 1:16, con cui i bambini potranno divertirsi con ancora più scenari di gioco. Ottima scelta per sviluppare creatività, immaginazione e abilità motorie.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto, aerei, navi |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724008781 |
| Colore Colore: | Bílá |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi, Per ragazze |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 28 cm |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Scala: | 1:16 |
| Contenuto della confezione: | 2 x Auto |
| Dimensioni della confezione: | 30 x 12 x 24 cm |
| Šířka: | 26,5 cm |
| Caratteristiche: | Zvukové efekty, Effetti luminosi |
| Altezza: | 11 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
