Auto della polizia radiocomandato R/C BMW X6 1:24
Codice: S-866-2404P-WHITE S-866-2404P-BLACK Scegliere la varianteProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Auto radiocomandato è un prodotto con licenza della BMW. L'auto della polizia BMW X6 è realizzata in scala 1:24 e dispone di un radiocomando completamente funzionante che opera sulla frequenza 27MHz. L'auto può andare avanti, indietro e girare a sinistra e a destra. Durante la corsa, l'auto accende le luci anteriori e posteriori. L'auto ha pneumatici in gomma e trazione posteriore.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | Scegliere la variante |
| Colore Colore: | nera |
| Materiale: | Plast |
| Model: | Auto, Auto della polizia |
| Licenza - marchio: | BMW |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Lunghezza: | 20,5 cm |
| ? Età consigliata: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Peso: | 1,8 kg |
| Scala: | 1:24 |
| Motivo: | polizia |
| Contenuto della confezione: | Telecomando |
| Batterie necessarie: | 2 x AA, 3 x AA |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Caratteristiche: | Effetti luminosi |
| Altezza: | 7 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
