Camionetta della polizia con auto 1:16 con luci e suoni MT1341
Codice: MT1341Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Il grande camion dei pompieri con rampe di carico e quattro auto della polizia piacerà a tutti i piccoli fan dei giochi d'azione. Grazie agli effetti di luce e suono, il gioco risulta ancora più realistico. L'auto funziona secondo il principio dell'inerzia e la parte superiore può essere facilmente staccata. Le auto della polizia possono essere rimosse e giocate separatamente.
- Contiene: 1 camioncino + 4 auto della polizia
- 1× camion polizia con rampe di carico
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto, aerei, navi |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724009313 |
| Colore Colore: | Bílá, blu |
| Model: | Nákladní auto, Auto della polizia |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 44 cm |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Scala: | 1:16 |
| Motivo: | polizia |
| Contenuto della confezione: | Macchinine |
| Dimensioni della confezione: | 48 x 12 x 18,5 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Caratteristiche: | Zvukové efekty, Effetti luminosi |
| Altezza: | 15 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
