Přívěs pro dětský elektrický kamion Mercedes Actros černý
Codice: L-7708Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
- Rozměry přívěsu 105 x 57,5 x 32,5 cm
- Rozměry balení 107 x 59 x 35 cm
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Náhradní díly a baterie |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 5903802452983 |
| Barva: | Černá |
| Licence - značka: | Mercedes |
| Stav zboží: | Nové |
| Určení: | Pro kluky |
| Délka: | 105 cm |
| Doporučený povrch: | Asfalt, Trávník |
| Funkční LED světla: | Přední |
| Lakované: | Ne |
| Obsah balení: | Nabíječka, Baterie |
| Šířka: | 57,5 cm |
| Typ vozítka: | Kamion |
| Výška: | 33 cm |
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Aggiungere una valutazione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
