Puzzle Libro Magnetico Mezzi di Trasporto 66 Pezzi MT1563
Codice: MT1563Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
- Sviluppo: creatività, motricità fine, pensiero logico, coordinazione occhio-mano
- 12 modelli esemplificativi su 6 schede
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Giocattoli creativi, giocattoli educativi e intelligenti |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724011712 |
| Colore Colore: | Bílá, arancione, verde, blu, Marrone |
| Materiale: | Metallo |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Tipo di costruzione: | Creativo, Magnetico |
| Určení: | Per ragazzi, Per ragazze |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 26,5 cm |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Contenuto della confezione: | Blocchi costruttivi |
| Difficoltà: | Per i più piccoli |
| Dimensioni della confezione: | 26,5 x 19,5 x 4 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Tipo: | Costruzione |
| Altezza: | 4 cm |
| Numero di pezzi: | 66 |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
