Auto radiocomandato R/C Ferrari FXX-K Rastar 1:18 rosso
Codice: R-ZRC.96900.CRProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Auto radiocomandato Ferrari FXX-K è un prodotto con licenza della Rastar. L'auto è realizzata in scala 1:18. Il radiocomando funziona su una frequenza di 2,4 GHz. Con il radiocomando possiamo controllare la guida dell'auto in tutte le direzioni, il che significa avanti, indietro, giùEVA e destra.
- Il telecomando è alimentato da due batterie AA.
- Marca: Ferrari
- Imballaggio: 43 x 28 x 8 cm
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | ZRC.96900.CR |
| Colore Colore: | rossa |
| Materiale: | Plast |
| Model: | Auto sportivo |
| Licenza - marchio: | Ferrari |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Lunghezza: | 27 cm |
| ? Età consigliata: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Frequenza: | 2,4 GHz |
| Peso: | 0,7 kg |
| Scala: | 1:18 |
| Contenuto della confezione: | Telecomando |
| Batterie necessarie: | 5 x AA |
| Šířka: | 11 cm |
| Caratteristiche: | Effetti luminosi |
| Altezza: | 8 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
RASTAR je celosvětově známá značka specializující se na výrobu dálkově ovládaných modelů, licencovaných autíček, motorek a realistických replik vozidel. Značka vznikla v roce 2000 a díky důrazu na kvalitu, detailní zpracování a oficiální licence předních automobilových značek si rychle získala popularitu mezi dětmi i sběrateli.
V nabídce RASTAR najdete širokou škálu produktů – od RC modelů sportovních vozů značek jako Ferrari, Lamborghini, BMW nebo Audi, přes modely v měřítku 1:14 a 1:24, až po sběratelské exponáty s autentickými detaily. Každý model je navržen s důrazem na realistický vzhled, kvalitní materiály a jednoduché ovládání, díky čemuž si zábavu užijí děti i dospělí.
RASTAR propojuje svět techniky, designu a herní zábavy – nabízí tak ideální kombinaci pro malé nadšence do aut i vášnivé fanoušky automobilového světa. Díky oficiálním licencím a preciznímu zpracování patří mezi nejžádanější značky RC modelů a autíček na trhu.
| Azienda produttrice : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Indirizzo : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
