Auto telecomandato Amphibious a doppio lato, controllo gestuale, per acqua, 2 telecomandi, blu, MT1394
Codice: MT1394Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Vivi l'adrenalina di una corsa su terra e in acqua. Questo auto RC anfibio è in grado di muoversi su terreni, sabbia, erba e direttamente sulla superficie dell'acqua. Grazie alle grandi ruote con protuberanze, si muove facilmente su ogni terreno e può eseguire diverse acrobazie.
- Controllo: 2,4 GHz
- Funzioni: avanzamento / retromarcia, rotazione, acrobazie, guida su terra e in acqua
- Controller da polso con sensore di movimento
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724009849 |
| Colore Colore: | blu |
| Určení: | Pro větší děti, Per ragazzi |
| Età Età: | 6+ |
| Lunghezza: | 16 cm |
| ? Età consigliata: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Frequenza: | 2,4 GHz |
| Dimensioni della confezione: | 23 x 10,4 x 17,8 cm |
| Šířka: | 15,8 cm |
| Caratteristiche: | Radiocomandato, Effetti luminosi, 4x4, Controllo gestuale con le mani |
| Altezza: | 8 cm |
Oboustranné RC autíčko na dálkové ovládání STUNT Ovládání gesty rukou Do vody a sněhu
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
