Autodromo luminoso Variable 157 pezzi
Codice: S-GD-77AProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Pista luminosa 157 pezzi
Quindi la gara può iniziare!
Dimensioni:
- lunghezza totale della pista 298 cm,
- macchinina di circa 10 cm x 5,5 cm x 5,5 cm,
- pista di lunghezza di circa 88 cm x 31 cm,
- imballaggio di circa 32 cm x 7,5 cm x 27,3 cm.
Contenuto della confezione:
- 157 pezzi pista,
- macchinina,
- istruzioni per l'uso.
I parametri tecnici possono cambiare in qualsiasi momento senza preavviso. Le immagini fornite sono solo a scopo illustrativo.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Piste per auto |
|---|---|
| EAN: | 8595724002284 |
| Colore Colore: | rossa, arancione, gialla, verde, blu |
| Materiale: | Plast |
| Model: | Variabile |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Lunghezza: | 88 cm |
| Lunghezza della pista: | 298 cm |
| ? Età consigliata: | 2, 3, 4, 5 |
| Batterie necessarie: | AA |
| Příslušenství: | Autíčko |
| Dimensioni della confezione: | 32 x 7,5 x 27,3 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Tipo: | Autodromo |
| Tipo di pista per auto: | Modellante |
| Caratteristiche: | Effetti luminosi |
| Numero di pezzi: | 157 |
Valutazione del prodotto
Lasciare una valutazione
Elenco delle valutazioni
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
