Auto radiocomandato Thunder 1:16 rosso
Codice: MT1433Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
La confezione include un cavo di ricarica USB e una batteria ricaricabile da 3,7 V, così puoi semplicemente ricaricare l'auto e tornare a giocare. Il telecomando funziona con 2 batterie AA (non incluse). Un ottimo giocattolo per i bambini che amano la velocità e il divertimento con i modelli radiocomandati.
- Batteria per l'auto: 3,7 V ricaricabile (inclusa)
- Batterie per il telecomando: 2× AA (non incluse)
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724010258 |
| Colore Colore: | rossa |
| Batteria: | 3,7V |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 23 cm |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Scala: | 1:16 |
| Dimensioni della confezione: | 31,5 x 12 x 12 cm |
| Šířka: | 5 cm |
| Caratteristiche: | Effetti luminosi, Telecomando |
| Altezza: | 9 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
