Auto radiocomandato RC 1:16 Shark Stunt blu, Controllo da polso
Codice: MT1284Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Grazie alle ruote omnidirezionali, è in grado di muoversi in tutte le direzioni, effettuare movimenti laterali e ruotare a 360°. L'auto può essere controllata con un classico telecomando o con un moderno controller a movimento sotto forma di orologio da polso. La trasmissione stabile a frequenza 2.4GHz garantisce un controllo fluido senza interferenze.
- Batterie per il telecomando: 2× 1,5V AA / AAA (non incluse)
- 1× Auto radiocomandato RC Spray Monster 1:16 grigio
- 1× batteria ricaricabile 3.7V
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724008743 |
| Colore Colore: | blu |
| Batteria: | 3,7V |
| Telecomando 2,4 GHz: | Sì |
| Lunghezza: | 27,5 cm |
| Frequenza: | 2,4 GHz |
| Scala: | 1:16 |
| Contenuto della confezione: | Batteria, Istruzioni, Telecomando, Auto, Caricatore USB, Controllo remoto, Bottiglia per spray nebulizzatore |
| Šířka: | 16,2 cm |
| Altezza: | 13,8 cm |
| Effetti: | Illuminazione a LED, Spray nebulizzatore |
| Funzione del robot: | 360 giri |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
