Connetix Tiles - Costruzione Magnetica Pista di Biglie Arcobaleno 66 pz
Codice: CT-R-00066-BRDescrizione dettagliata del prodotto
Connetix Tiles non è solo divertimento – il set di costruzione sviluppa creatività, immaginazione, fine motricità e orientamento spaziale. I bambini imparano a pensare logicamente mentre costruiscono, migliorano le loro abilità costruttive e grazie al semplice sistema di magneti collegano facilmente i vari pezzi. Il set è ideale per bambini a partire dai 3 anni.
I parametri tecnici possono cambiare in qualsiasi momento senza preavviso. Le immagini fornite sono solo a scopo illustrativo.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Piste per biglie |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| Colore Colore: | rossa, arancione, gialla, verde, blu, Viola |
| Materiale: | Plast, Magnete |
| Určení: | Per ragazzi, Per ragazze, Per asili nido, Per le scuole |
| Età Età: | 3+ |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Contenuto della confezione: | 66 pezzi |
| Dimensioni della confezione: | 40,5 × 8,5 × 26,0 cm |
| Dimensione del pezzo: | 7,5 x 7,5 cm |
| Peso della confezione: | 2,07 kg |
| Supporta lo sviluppo: | motricità fine, concentrazione, creatività, pensiero logico, precisione, Immaginazione spaziale, Fantasia, pazienza, coordinazione occhio-mano |
| L'articolo è stato esaurito… | |
CONNETIX BALL RUN PIECES
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Vstupte do světa Connetix, kde kreativita, zábava a vzdělávání jdou ruku v ruce. Connetix je magnetická stavebnice, která nabízí nekonečné možnosti pro děti všech věkových kategorií. S pastelovými a duhovými dílky si děti mohou stavět různé konstrukce, od domů a hradů po rakety a mosty, což rozvíjí jejich prostorovou představivost, jemnou motoriku a logické myšlení.
Každá stavebnice je vyrobena z vysoce kvalitního netoxického ABS plastu, který je bez BPA a ftalátů, což zajišťuje maximální bezpečnost. Díky unikátnímu designu, který zahrnuje zkosené okraje, jsou dílky nejen odolné proti poškrábání, ale také vytvářejí krásné světelné efekty.
Connetix je ideální pro děti od 3 let a je kompatibilní s dalšími předními značkami magnetických stavebnic, což zvyšuje možnosti pro ještě více zábavy a kreativního hraní. Sada Connetix Tiles podporuje týmovou spolupráci, koordinaci a kreativní stavění, což dává rodičům skvělou příležitost trávit čas se svými dětmi.
Pokud hledáte způsob, jak dětem pomoci rozvíjet jejich dovednosti a zároveň je udržet při hře, Connetix je tou pravou volbou. Navíc můžete snadno rozšiřovat svou sbírku o další sady, jako je Kuličková dráha, Geometrické tvary nebo XXL sada, a pokračovat v objevování nových a vzrušujících možností stavění. Connetix Tiles není jen hračka, je to nástroj pro rozvoj kreativity a dovedností, který vydrží a bude bavit vaše děti po mnoho let.
| Azienda produttrice : | CONNETIX Tiles |
|---|---|
| Indirizzo : | Level 4, 26 Wharf Street, Brisbane QLD 4000 |
| E-mail : | hello@connetixtiles.com |
