Connetix Tiles - Costruzioni Magnetiche Pastello XXL 202 pz
Codice: CT-P-00202-MEProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Il set Connetix Tiles supporta la creatività, la motricità fine, l'immaginazione spaziale e il pensiero logico. I bambini sviluppano le loro abilità costruttive mentre costruiscono e il continuo rimodellamento supporta la loro coordinazione. Che tu stia creando costruzioni da solo o con amici, sarà sempre un momento fantastico pieno di divertimento.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Costruzioni magnetiche |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| Colore Colore: | arancione, gialla, verde, blu, Viola, turchese, Porpora |
| Materiale: | Plast, Magnete |
| Určení: | Per ragazzi, Per ragazze, Per asili nido, Per le scuole |
| Età Età: | 3+ |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Contenuto della confezione: | 202 pezzi |
| Dimensioni della confezione: | 47,1 × 9,0 × 31,9 cm |
| Dimensione del pezzo: | 7,5 x 7,5 cm |
| Peso della confezione: | 7,4 kg |
| Supporta lo sviluppo: | motricità fine, concentrazione, creatività, pensiero logico, precisione, Immaginazione spaziale, Fantasia, pazienza, coordinazione occhio-mano |
CONNETIX Tiles PASTEL MEGA PACK
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Vstupte do světa Connetix, kde kreativita, zábava a vzdělávání jdou ruku v ruce. Connetix je magnetická stavebnice, která nabízí nekonečné možnosti pro děti všech věkových kategorií. S pastelovými a duhovými dílky si děti mohou stavět různé konstrukce, od domů a hradů po rakety a mosty, což rozvíjí jejich prostorovou představivost, jemnou motoriku a logické myšlení.
Každá stavebnice je vyrobena z vysoce kvalitního netoxického ABS plastu, který je bez BPA a ftalátů, což zajišťuje maximální bezpečnost. Díky unikátnímu designu, který zahrnuje zkosené okraje, jsou dílky nejen odolné proti poškrábání, ale také vytvářejí krásné světelné efekty.
Connetix je ideální pro děti od 3 let a je kompatibilní s dalšími předními značkami magnetických stavebnic, což zvyšuje možnosti pro ještě více zábavy a kreativního hraní. Sada Connetix Tiles podporuje týmovou spolupráci, koordinaci a kreativní stavění, což dává rodičům skvělou příležitost trávit čas se svými dětmi.
Pokud hledáte způsob, jak dětem pomoci rozvíjet jejich dovednosti a zároveň je udržet při hře, Connetix je tou pravou volbou. Navíc můžete snadno rozšiřovat svou sbírku o další sady, jako je Kuličková dráha, Geometrické tvary nebo XXL sada, a pokračovat v objevování nových a vzrušujících možností stavění. Connetix Tiles není jen hračka, je to nástroj pro rozvoj kreativity a dovedností, který vydrží a bude bavit vaše děti po mnoho let.
| Azienda produttrice : | CONNETIX Tiles |
|---|---|
| Indirizzo : | Level 4, 26 Wharf Street, Brisbane QLD 4000 |
| E-mail : | hello@connetixtiles.com |
