Casa delle bambole Roxana XL 78cm + illuminazione LED 15 pezzi di mobili
Codice: S-W107Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Nella confezione troverete 15 pezzi di arredamento eleganti, che permetteranno ai bambini di arredare l'interno secondo le loro idee e fantasie. La casa non solo offre ore di divertimento, ma supporta anche la creatività e sviluppa la motricità fine.

- Colore: blu
- Lunghezza: 62 cm
- Contenuto della confezione: Mobili, casetta, illuminazione LED, accessori
- Tipo di accessori per bambole: Casa

- Casa: 62 cm (lunghezza) x 27 cm (larghezza) x 77 cm (altezza)
- Imballaggio: 68,5 x 11,5 x 49,5 cm
- divano
- Vasca
- Scale
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Case per bambole |
|---|---|
| EAN: | 8595724003991 |
| Colore Colore: | blu |
| Materiale: | Legno |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazze |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 62 cm |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Contenuto della confezione: | Mobiliario, casetta, Illuminazione a LED |
| Příslušenství: | Nábytek, LED osvětlení, Zrcadlo, Židle, Vana, Záchod, Umyvadlo, Postel, Stolek, Sedačka, Stůl, Schodiště, Lampa, Deštník, Sprchový kout, Piano |
| Dimensioni della confezione: | 68,5 x 11,5 x 49,5 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Tipo di casa delle bambole: | Grande |
| Altezza: | 77 cm |
| LED osvětlění: | Sì |
| Numero di piani: | 3 |
| Stanza: | Bagno, Camera da letto, Cucina, Soggiorno, balcone |
| Tipo di accessori per bambole: | casetta |
Domeček pro panenky Roxana XL 78cm + LED osvětlení 15ks Nábytku
Domeček pro panenky Roxana XL 78cm + LED osvětlení 15ks Nábytku
Domeček pro panenky s nábytkem a příslušenstvím LED Roxana
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
