Barca radiocomandata Dragon Dual Engine grigia
Codice: MT1280Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Grazie al preciso controllo 2.4GHz, hai la barca completamente sotto controllo: avanzamento e retromarcia, sterzata a sinistra e a destra. La sicurezza è garantita da un allarme per batteria scarica e superamento della distanza, mentre il design impermeabile protegge i componenti interni. Inoltre, la costruzione robusta resiste a urti e cadute.
- Batteria della barca: 7,4V 500 mAh (inclusa nella confezione)
- Supporto per barca
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Barche RC |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724008705 |
| Colore Colore: | grigia |
| Batteria: | 7,4V 1500mAh |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Pro větší děti, Per ragazzi, Per ragazze |
| Età Età: | 14+ |
| Lunghezza: | 35 cm |
| ? Età consigliata: | 14, 15, 16, 17, 18, 19 |
| Portata del telecomando: | fino a 80 metri |
| Frequenza: | 2,4 GHz |
| Vel. max.: | 30 km/h |
| Dimensioni della confezione: | 40 x 11,5 x 22,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Caratteristiche: | Effetti luminosi |
| Altezza: | 8 cm |
Valutazione del prodotto
Lasciare una valutazione
Elenco delle valutazioni
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
