Camion radiocomandato 40 cm giallo
Codice: MT1418Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Con il telecomando è possibile guidare comodamente in avanti, indietro e girare. Grazie alla lunghezza di 40 cm, il camion appare davvero robusto e ricorda fedelmente un veicolo reale.
- Altezza dell'auto: 12,5 cm
- Batteria ricaricabile 3,7V
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724010081 |
| Batteria: | 3,7V |
| Model: | Nákladní auto |
| Určení: | Per ragazzi |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 40 cm |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Dimensioni della confezione: | 51 x 8 x 14 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Caratteristiche: | Telecomando |
| Altezza: | 12,5 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
