Parcheggio a più piani con macchinine e ascensore, 5 piani
Codice: MT1105Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Scoprite un mondo pieno di avventure e divertimento con il parcheggio a più piani, che piacerà a ogni piccolo guidatore. Il parcheggio colorato per auto offre diversi piani per il parcheggio, un ascensore funzionante per le auto, una zona di servizio e uno spazio per il rifornimento. Include anche un tappetino da gioco con una strada, che consente ai bambini di creare situazioni di traffico realistiche e sviluppare la loro fantasia.
Il parcheggio è progettato per essere chiaro e facile da usare: l'ascensore sposta semplicemente l'auto tra i piani, mentre le rampe a spirale si occupano di una rapida uscita verso il basso. Grazie ai numerosi posti auto, può contenere l'intera collezione di macchinine.
- Set di macchinine
- Imballaggio: 48 x 11,5 x 26,5 cm
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Garage per bambini |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724006954 |
| Colore Colore: | Bílá, blu, Růžová |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi, Per ragazze |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 42 cm |
| ? Età consigliata: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Contenuto della confezione: | Macchinine |
| Batterie necessarie: | 4x 1,5V AA |
| Šířka: | 24 cm |
| Altezza: | 38 cm |
| Numero di piani: | 5 |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
