Tank radiocomandato Chariot Stunt con proiettili in gel, Telecomando, Controllo a mano MT1579
Codice: MT1579Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Design robusto, dettagli futuristici e una grande torre girevole rendono questo modello una vera macchina da guerra. Il veicolo è in grado di sparare proiettili d'acqua, creare un effetto nebbia, illuminarsi e muoversi in tutte le direzioni. Il controllo a frequenza 2.4 GHz garantisce un segnale stabile senza interferenze e la possibilità di più veicoli in un unico gioco.
- Età consigliata: 14+
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Carri armati radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724012085 |
| Model: | carro armato |
| Určení: | Per ragazzi |
| Età Età: | 14+ |
| Lunghezza: | 29,5 cm |
| ? Età consigliata: | 14, 15, 16, 17, 18, 19 |
| Contenuto della confezione: | caricabatterie, Telecomando, carro armato |
| Šířka: | 21 cm |
| Caratteristiche: | Radiocomandato, Zvukové efekty, funzione di sparo, Světelné efekty, Effetto fumo |
| Altezza: | 17 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
