Auto fuoristrada radiocomandato 1:18 Climber blu MT1291
Codice: MT1291Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Auto fuoristrada robusto e resistente in scala 1:18 è un'ottima scelta per tutti i piccoli piloti e collezionisti appassionati. Grazie a grandi ruote in gomma e a una costruzione robusta, affronta diverse superfici – dal pavimento liscio al terreno esterno. Il controllo è facile grazie al telecomando, che consente di andare avanti, indietro, a sinistra e a destra. Il design realistico e la qualità della lavorazione garantiscono tanto divertimento e corse emozionanti. Il giocattolo sviluppa abilità motorie, coordinazione e offre un divertimento adrenalinico sia in casa che all'aperto.
- Batterie per il telecomando: 2xAA (non incluse nella confezione)
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724008811 |
| Colore Colore: | blu |
| Batteria: | 3,7V |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Età Età: | 3+ |
| ? Età consigliata: | 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Batterie necessarie: | 2x1,5V AA |
| Dimensioni della confezione: | 26 × 17 × 16 cm |
| Tipo di modello RC: | Auto fuoristrada |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
