Autodromo Gigant 2.0 Nitro Racing 1520 cm
Codice: MT1542Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
- 4x anello a 360 gradi
- Alimentazione
- Pista assemblata: 220 cm x 150 cm
- Imballaggio: 47 cm x 22 cm x 25 cm
I pezzi di ricambio possono essere acquistati separatamente in qualsiasi momento.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Piste per auto |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724011347 |
| Colore Colore: | nera |
| Model: | Gigant 2.0 |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Pro větší děti, Per ragazzi |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 220 cm |
| Lunghezza della pista: | 1520 cm |
| ? Età consigliata: | 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Scala: | 1:43 |
| Příslušenství: | Počítadlo kol, Autíčka, Ovladače |
| Dimensioni della confezione: | 56,5 x 45,5 x 12 cm |
| Šířka: | 150 cm |
| Tipo: | Autodromo |
| Tipo di pista per auto: | Per 2, Al controllo |
| Altezza: | 36 cm |
| Určení: | Pro kluky |
| Měřítko dráhy a aut: | 1 : 43 |
Valutazione del prodotto
Lasciare una valutazione
Elenco delle valutazioni
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
