Dětské elektrické autíčko Perfecta černé
Codice: R-A021A.CZProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Elektrické autíčko Perfecta přijíždí se 180W výkonným elektrickým motorem, díky kterému zdoláte mírné kopce i nezpevněný povrch. Dítě se posadí do pohodlně tvarované sedačky z ekologické kůže a na cestu si posvítí LED světly. Jízdu jistě zpříjemní zvukové efekty, můžete použít USB a AUX vstup či Bluetooth.
O bezpečí dítěte se postarají bezpečnostní pásy a blokace na dveřích. Autíčko má maximální nosnost až 100 kg, takže se do něj posadí i dvě děti.
Dětské elektrické autíčko technické parametry:
- Motor: 180 W, 24V
- Baterie: 24V / 7Ah
- Kola: Nafukovací kola, průměr 32 cm, šířka 11 cm, pneumatika: 13 / 4.25, max. 1,5 bar
- Brzdy: Kotoučové brzdy zadních kol, ruční brzda, nožní brzda
- Pomalý start
- Pohon: přední, zadní
- 2 rychlostní stupně (rychlý / pomalý)
- Světla: brzdová světla, přední světla
- Rychlost: max 15,5 km / h (údaje výrobce)
Dětské elektrické autíčko vybavení:
- Zvukový panel: MP3, nahrané melodie, AUX vstup, Bluetooth, USB
- Indikátor nabíjení: Ano
- Start: Klíč
- Sedadlo: Ekologická kůže, 2 sedadla, bezpečnostní pásy, 33 x 30 x 41 cm (velikost jednoho sedadla)
- Otevírání dveří: Ano + blokace
- Nabíječka
- Kabel Mini Jack
Dětské elektrické autíčko rozměry:
- Velikost vozidla: Délka 172 cm, šířka 104 cm, výška 64 cm
- Hmotnost vozidla: 58 kg
- Velikost balení: 173 x 94 x 47 cm
- Hmotnost balení: 68 kg
- Maximální zatížení: 100 kg
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto elettrici |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | PA.A021A.CZ |
| Colore Colore: | nera |
| Batteria: | 24V 7Ah |
| motore: | 1x180W |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per due bambini, Pro větší děti, Per ragazzi, Per ragazze |
| Dimensione ruote: | 32 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Cinture di sicurezza: | 2-punti |
| Bluetooth: | Sì |
| Telecomando: | NO |
| Lunghezza: | 172 cm |
| Tempo di percorrenza: | fino a 90 minuti |
| Tempo di ricarica: | 10 ore |
| Superficie consigliata: | Asfalt, Prato |
| ? Età consigliata: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Tipo di ruote: | Gonfiabile |
| Luci LED funzionanti: | anteriore, Posteriore |
| Peso: | 58 kg |
| Pannello musicale: | Sì |
| Musica integrata: | Sì |
| Capacità dei posti a sedere: | Doppio posto |
| Clacson: | NO |
| Laccato: | NO |
| Display LCD: | NO |
| Materiale del sedile: | Eco pelle |
| Portata massima: | 100 kg |
| Altezza massima del bambino: | 125 cm |
| MP3: | Sì |
| Tensione della batteria: | 24V |
| Contenuto della confezione: | caricabatterie, Batteria |
| Sospensione delle ruote: | NO |
| Apertura delle porte: | Sì |
| Apertura del cofano: | Sì |
| Partenza fluida: | Sì |
| Numero di velocità: | 2 |
| Radio: | NO |
| Dimensioni della confezione: | 173 x 94 x 47 cm |
| Rychlost: | 15, 16 |
| Avviamento con chiave: | Sì |
| Šířka: | 104 cm |
| Larghezza del sedile: | 41 cm |
| Traccia di azionamento: | 2x2 |
| Tipo di veicolo: | Auto |
| Indicatore di capacità della batteria: | Sì |
| Ingresso USB: | Sì |
| Potenza del motore: | 180W |
| Altezza: | 64 cm |
| Suono di avviamento: | Sì |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
