Autodráha luminosa Variable 227 pezzi
Codice: S-GD-80AProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
La pista da corsa luminosa con looping e macchinina è ideale per bambini dai 3 anni in su. Le piste sono flessibili e possono essere assemblate in diverse combinazioni, ruotate, sollevate e cambiate anche durante la corsa della macchinina. Le piste fluorescenti brillano al buio, aggiungendo divertimento. La macchinina inclusa è dotata di illuminazione a LED, che crea un effetto straordinario durante la corsa al buio. La macchinina è alimentata da due batterie AA 1,5V, che non sono incluse nella confezione. Per avviare la macchinina basta premere il pulsante sulla sua parte superiore. La lunghezza totale della pista è di 446 cm.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Piste per auto |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724003540 |
| Colore Colore: | arancione, gialla, verde, blu, grigia |
| Materiale: | Plast |
| Model: | Variabile |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Lunghezza: | 96 cm |
| ? Età consigliata: | 2, 3, 4, 5 |
| Batterie necessarie: | AA |
| Příslušenství: | Autíčko |
| Dimensioni della confezione: | 42 x 7,5 x 27,5 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Tipo: | Autodromo |
| Tipo di pista per auto: | Modellante |
| Caratteristiche: | Effetti luminosi |
| Altezza: | 31 cm |
| Numero di pezzi: | 227 |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
