Dětský elektrický traktor s radlicí a přívěsem červený
Codice: L-13563Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
Dětský elektrický traktor se díky své konstrukci a mohutným kolům přizpůsobí nejen zpevněnému terénu. Traktor má dva motory o celkovém výkonu 90W. Ovládání je velice jednoduché, stačí zmáčknout plynový pedál a můžete vyrazit do terénu. Po spuštění nohy z plynového pedálu se traktor automaticky zastaví. Jízdu jistě zpříjemní hudba, kterou si díky MP3 a USB vstupům můžete sami pustit.
Traktor jde ovládat pomocí dálkového ovladače, který pracuje na frekvenci 2,4 GHz.
Technické parametry:
- Motor: 2x45W
- Baterie: 12V 4,5Ah
- Rychlost: 3 - 3,5 km/h
- Nosnost: 30 kg
- Doba nabíjení: 8h
- Doba jízdy: až 60 min
- Rozměry: 163 x 52 x 57 cm
- Rozměry balení: 99 x 48 x 42 cm
- Hmotnost: 14 kg
- Model: BW-X002A
Vlastnosti:
- Přední LED osvětlení
- Dálkové ovládání
- Plastová kola s gumovým lemem
- Hudební panel s MP3 a USB
- Sedadlo z měkké ekologické kůže
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Trattori per bambini |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 5905323218031 |
| Colore Colore: | rossa |
| Batteria: | 12V 4,5Ah |
| motore: | 2x45W |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Cinture di sicurezza: | NO |
| Lunghezza: | 163 cm |
| Tempo di percorrenza: | fino a 60 minuti |
| Tempo di ricarica: | 8 ore |
| Superficie consigliata: | Asfalt, Prato |
| Tipo di ruote: | Ruota in plastica con bordo in gomma |
| Luci LED funzionanti: | anteriore |
| Peso: | 14 kg |
| Capacità dei posti a sedere: | Monoposto |
| Laccato: | NO |
| Materiale del sedile: | Eco pelle |
| Tensione della batteria: | 12V |
| Contenuto della confezione: | caricabatterie, Batteria |
| Apertura delle porte: | NO |
| Dimensioni della confezione: | 99 x 48 x 42 cm |
| Rychlost: | 3, 4 |
| Šířka: | 52 cm |
| Tipo di veicolo: | Trattore |
| Potenza del motore: | 90W |
| Altezza: | 57 cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
