RC Monster Truck 1:16 Max 35 km/h portata 100m 2.4Ghz 4x4 Motore senza spazzole
Codice: S-866-166-BLUE S-866-166-RED Scegliere la varianteProdotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
- Design accattivante: Il monster truck ha un design distintivo e accattivante che cattura l'attenzione di ogni appassionato di auto RC, grande e piccolo.
- Motore: motore 390 brushless (motore senza spazzole)
Nota:
La durata delle batterie e degli accumulatori che possono essere inclusi nel prodotto è fissata a sei mesi, poiché si tratta di materiali di consumo soggetti a normale usura.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Auto radiocomandati |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | Scegliere la variante |
| Colore Colore: | rossa, blu |
| Model: | Monster Truck |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Lunghezza: | 27 cm |
| Vel. max.: | 35 km/h |
| Scala: | 1:16 |
| Contenuto della confezione: | caricabatterie, Batteria |
| Šířka: | 22 cm |
| Altezza: | 14 cm |
RC Monster Truck 1:16 Max 35 km/h dosah 100m 2.4Ghz 4x4 Bezkartáčový motor
RC Monster Truck 1:16 Max 35 km/h dosah 100m 2.4Ghz 4x4 Bezkartáčový motor
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
