Gru a cingolato radiocomandato Builders RC, 1:16, 8CH
Codice: MT1300Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
La gru radiocomandata in scala 1:16 è il giocattolo ideale per i piccoli costruttori e gli amanti delle macchine da cantiere. Grazie a comandi gestisce tutti i movimenti: avanzamento e retromarcia, rotazione, lavoro con il braccio e controllo della benna metallica. La gru è dotata di luci LED e effetti sonori, che conferiscono un'atmosfera realistica al gioco. Inoltre, ha la funzione AUTO DEMO, che mostra tutti i movimenti della macchina. Il controllo avviene tramite un telecomando a frequenza 27 MHz e l'alimentazione è garantita da una batteria ricaricabile con carica USB.
- Alimentazione: batteria ricaricabile (inclusa nella confezione)
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Escavatore radiocomandato |
|---|---|
| Garanzia: | 2 anni |
| EAN: | 8595724008903 |
| Colore Colore: | gialla |
| Model: | gru |
| Condizione del prodotto: | Nové |
| Určení: | Per ragazzi |
| Età Età: | 3+ |
| Lunghezza: | 33 cm |
| ? Età consigliata: | 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Frequenza: | 27 MHz |
| Scala: | 1:16 |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Caratteristiche: | Effetti luminosi |
| Altezza: | 15 cm |
| Numero di canali: | 8 |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Azienda produttrice : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Indirizzo : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
